Книги по бизнесу и учебники по экономике. 8 000 книг, 4 000 авторов

» » Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції скачать книгу

Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції - Рене Моборн
  • Книга добавлена в библиотеку: 2 марта 2017, 04:06
обложка книги Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції автора Рене Моборн

Книга: Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції


Автор книги: Рене Моборн


Раздел: О бизнесе популярно, Бизнес-книги


Возрастные ограничения: +12
Язык книги: украинский
Язык оригинала: английский
Переводчик(и): Ігор Андрущенко
Издательство: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»
Город издания: Харків
Год издания: 2016
ISBN: 978-617-12-2217-5,978-617-12-2218-2,978-617-12-1640-2
Размер: 1 Мб


Внимание! Вы скачиваете отрывок книги, разрешенный законодательством и правообладателем (не более 20% текста).
После прочтения отрывка вам будет предложено перейти на сайт правообладателя и приобрести полную версию произведения.


Описание книги по бизнесу:

«Стратегія блакитного океану» – одна з найвідоміших книг зі стратегічного планування останніх десятиріч. За 10 років із часу виходу з друку не полишала Топ-10 бізнес-видань на Amazon, стала бестселером на п’яти континентах, перекладена більш ніж 40 мовами та розійшлася накладом у 3,5 мільйона примірників. Викладені в ній ідеї довели свою ефективність не лише в бізнесі, але й у діяльності некомерційних організацій, державному секторі, виконавчій владі та навіть у мистецтві. Це нове й розширене видання доповнено досвідом практичного застосування стратегії, рекомендаціями з перетворення досягнень на постійний процес оновлення та аналізом найпоширеніших пасток, які чекають на шляху до створення комерційно переконливого блакитного океану. Бізнес без конкуренції – це реальність! Суперництво існує лише там, де в червоному океані кривавої боротьби за споживача під агресивними гаслами «захопити», «змусити» чи «витіснити» компанії змагаються за право вивести на ринок черговий звичний товар у новій обгортці. Але, щоб створити справді успішний бізнес, необхідно запропонувати щось особливе! Слід вийти на широкий простір блакитного океану – вільний від конкуренції ринок новаторських пропозицій. Ця книга, що стала справжньою філософією успіху, пропонує створити нову бізнес-модель за 150 стратегічних кроків, уже пройдених автогігантом Ford, фітнес-компанією Curves, виробником побутової техніки Philips, магазином цифрової музики iTunes, цирком Du Soleil та тисячами інших лідерів ринку.

Правообладателям!

Представленный фрагмент книги размещен по согласованию с распространителем легального контента ООО "ЛитРес" (не более 20% исходного текста). Если вы считаете, что размещение материала нарушает ваши или чьи-либо права, то сообщите нам об этом.

Читателям!

Оплатили, но не знаете что делать дальше?

Комментарии к этой книге
Топ книг за месяц
РазделыКниги по году издания